مهندس حسین صبوری به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ منصوب شد. - کرسف karasfi.ir

مهندس حسین صبوری به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ منصوب شد.

مفاخر کرسف

بر اساس حکم صادر شده از سوی مهندس آرش کردی؛ مهندس حسین صبوری به عنوان نماینده شرکت مادر تخصصی توانیر در هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ و مدیرعامل این شرکت منصوب شد.

با صدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت توانیر، "حسین صبوری" به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ منصوب شد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)؛ بر اساس حکم صادر شده از سوی مهندس آرش کردی؛ مهندس حسین صبوری به عنوان نماینده شرکت مادر تخصصی توانیر در هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ و مدیرعامل این شرکت منصوب شد.
مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل توزیع برق تهران بزرگ نیز روز دوشنبه با حضور مهندس آرش کردی مدیرعامل توانیر، دکتر محمود حقی‌فام معاون هماهنگی توزیع توانیر و شماری از مدیران برقی کشور، برگزار شد. 

 
همچنین در این مراسم که تلاش‌های مهندس "سیدمحمد هاشمی"، مدیرعامل اسبق این شرکت که از سال 89 در این سمت مشغول به فعالیت بود و اکنون به افتخار بازنشستگی نائل آمده است، تقدیر شد.
مهندس حسین صبوری فارغ‌التحصیل رشتهٔ مهندسی برق قدرت از دانشگاه تهران است که وی پیش از این معاونت برنامه ریزی و تحقیقات شرکت برق منطقه ای زنجان، معاونت طرح و توسعه شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان، معاونت طرح و توسعه شرکت برق منطقه ای زنجان، مدیریت شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان و مدیریت شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان را در سوابق کاری خود دارد.


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نظر بدهید
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد